Free League Publishing MÖRK BORG – Cult Heretic

549 

Free League Publishing MÖRK BORG – Cult Heretic  Free League Publishing Free League Publishing MÖRK BORG – Cult Heretic 549 Kč

Popis produktu

MÖRK BORG Cult: Heretic je komunitní zin plný nešťastných příhod a zášti, určený pro MÖRK BORG nebo jiné temné fantasy hry s lehkými pravidly. Nehrdinské vlastnosti. Vylepšete a personalizujte své postavy bez tříd pomocí těchto volitelných pravidel pro vylepšení.
Vesničané mizí. Stopy vedou do podzemního chrámu bakchanálského běsnění, páchnoucího hnilobou, vnitřnostmi a žlučí. Dvoustránkový dungeon pro poďobané. Dvě další, nepovinné třídy: Zmetek z rodu bardů a fanatický vikář, který hlásá evangelium bez kůže. Použijte ji k vygenerování kultů, jejich vůdců, víry a duchovního domova. Hroby ponechané napospas. Dobrodružství pro začátek kampaně nebo po skončení TPK, kdy se PC ocitnou pohřbeni zaživa na rozsáhlém, neustále se měnícím hřbitově Graven-Tosk.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. Autor Johan Nohr, Pelle Nilsson. Počet stran . EAN 9789189143548. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. Autor Johan Nohr. Autor Pelle Nilsson. . . . .

Katalogové číslo: 9789189143548 Kategorie: , , ,

Související produkty