Gale Force Nine Wise Guys – EN

1 249 

Gale Force Nine Wise Guys – EN  Gale Force Nine Gale Force Nine Wise Guys – EN 1249 Kč

Popis produktu

Wise Guys je rychle naučitelná desková hra, ve které hrajete za jeden ze čtyř soupeřících gangů, které se snaží zbohatnout jako “Rum Runners” v drsných ulicích Chicaga na vrcholu bouřlivých 20. let.

V každém tahu hráči kličkují, obchodují, mluví a bojují, aby ovládli místa, kde nakupují a prodávají alkohol, pomáhají politikům ve volbách a na oplátku získávají pomoc nebo podvádějí konkurenční gangy. Vyjednávejte, vyhrožujte a spojujte se s konkurenčními gangy, když to poslouží vašim potřebám, ale dávejte si pozor na nevyhnutelný nůž v zádech…

Hráči si hodem vyberou svůj gang, pak si vytvoří slušnou zástěrku z obchodníků ze sousedství a jejich společníků a zároveň udrží své zdroje, peníze, zbraně a chlast v tajnosti před svými soupeři.

Hráči se ujímají kontroly nad skutečnými gangstery, jako byli Al “Scarface” Capone, Dean O’Banion, “Polák Joe” Saltis a Ralph Sheldon, a vydávají příkazy svým Made Men & Associates, aby jeli na stávající nebo nově odhalená místa a využívali výhodných příležitostí, které se naskytnou.

 

V krabici najdete vše, co potřebujete, abyste obrátili Chicago vzhůru nohama:

-4 karty kluboven
-4 slepé karty aktiv
-24 destiček lokací
-40 karet “Roaring 20s
-1 destička Roaring 20s
-40 žetonů členů gangu
-33 žetonů objednávek
-4 žetony vlivu
-189 žetonů majetku
-1 karta černého trhu
-1 kniha pravidel
-4 kostky

 

HRA JE V ANGLICKÉM JAZYCE.

 

Video o hře v AJ:

 

Další vlastnosti: Typ hry strategická. Herní doba 90 minut. Autor Phil Yates. EAN 9781638840244. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 9781638840244 Kategorie: , , ,

Související produkty