Gamelyn Games Tiny Epic Galaxies – Beyond the Black

749 

Gamelyn Games Tiny Epic Galaxies – Beyond the Black  Gamelyn Games Gamelyn Games Tiny Epic Galaxies – Beyond the Black 749 Kč

Popis produktu

Vaše galaxie se rozšířily do rozsahu známého prostoru. Překrýváte se se svými soupeři a bojujete zuby nehty o úrodné planety. Nyní je čas rozšířit obzory. Nyní je čas vylepšit vaše lodě na hranice dnešních technologií a připravit je s odvážnými piloty. Nyní je čas vydat se za hranice hlubokého černého vesmíru do skutečně neznámého vesmíru…

Ve hře Tiny Epic Galaxies: Beyond the Black mají hráči přístup ke čtyřem novým lodím, na které mohou vylepšit své původní lodě. K tomu si budou muset najmout specializované piloty. Pilotů, které si můžete najmout, je mnoho a každý z nich disponuje jedinečnou speciální schopností. Piloti se také specializují na to, jaké lodě jsou vyškoleni používat. Najmutí správného pilota pro danou loď snižuje náklady na pilota. Čím více lodí pilot ovládá, tím slabší je jeho speciální schopnost. Piloti se najímají utracením nevyužitých kostek, které odpovídají čtyřem různým typům lodí, a během hry mají hodnotu vítězných bodů. Piloti se zamíchají do balíčku a rozloží se jako planety.

Hra Tiny Epic Galaxies: Beyond the Black navíc zavádí pro hráče možnost průzkumu podle principu press-your-luck. Hráči se tak mohou vydat mimo planety i do hlubokého vesmíru, kde mohou narazit na trpasličí planety, které mají hodnotu vítězných bodů, nebo na vzácné materiály, z nichž se získávají suroviny… nebo mohou narazit na vesmírné hrozby, jako jsou sluneční bouře, černé díry, a dokonce i supernovy. Ať tak či onak, průzkum hlubokého vesmíru poskytuje hráči odznaky průzkumu. Tyto odznaky se na konci hry sečtou a hráči jsou odměněni bonusovými vítěznými body podle toho, kdo jich má nejvíce určitého typu. K dispozici jsou čtyři typy odznaků, které lze sbírat.

Hra Tiny Epic Galaxies: Beyond the Black obsahuje také další planety a nové a vzrušující tajné mise k prozkoumání!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Kostková. Herní doba 30-45 minut. Autor Scott Almes. EAN 728028444780. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 728028444780 Kategorie: , , ,
Výrobce:Gamelyn Games

Související produkty