Games Workshop Chaos Space Marines: Vashtorr the Arkifane

1 899 

Games Workshop Chaos Space Marines: Vashtorr the Arkifane  Games Workshop Games Workshop Chaos Space Marines: Vashtorr the Arkifane 1899 Kč

Popis produktu

Vashtorr je Král kovářů duší, démonický polobůh neomezené invence a ohavné umělosti. Když na sebe Arkifane vezme fyzickou podobu, je to hrůza z bledého masa natažená na pekelné mechanismy, která se vznáší do boje uprostřed mraku blesků a smogu. Vashtorr ničí každým svým vířivým krokem, sesílá na své nepřátele technogeistické kletby, i když pro své nájemné démonické motory vyrábí vylepšení ze surového materiálu reálného prostoru.

Z této vícedílné plastové stavebnice si můžete sestavit Vashtorra Arkifana, mistra kováren a manufaktur daemonů. Tato hrozivá, nadpozemská figurka je pokryta zlověstnými kybernetickými detaily – od daemonických výfuků a komínů shluknutých na jeho shrbených zádech až po mechadendrity, které se prohánějí v troskách jeho scénické základny. V jedné ruce třímá pokroucené kovářské kladivo, zatímco druhou natahuje do zákeřného strojového pařátu se zabudovanou plamennou zbraní. Vashtorr nosí pancéřový plášť se segmentovanou kovovou zástěrou – alternativně může být postaven bez tohoto brnění, což odhalí více z groteskní podoby pod ním.

Vashtorr, který je od kovových kopyt až po špičky svých vřetenovitých křídel vysoký zhruba pět palců, je na bojišti nepřehlédnutelnou postavou – a důstojným hráčem ve Velké hře bohů Chaosu.

Tato stavebnice se skládá ze 47 plastových dílů a dodává se s kulatou základnou Citadel 80 mm. Tato miniatura se dodává nenabarvená a vyžaduje sestavení – doporučujeme použít lepidlo na plasty Citadel a barevné barvy Citadel.

Další vlastnosti: Typ hry Warhammer 40,000. Autor Andy Chambers, Jervis Johnson, Rick Priestley, Gavin Thorpe. EAN 5011921200351. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. Autor Andy Chambers. Autor Jervis Johnson.

Katalogové číslo: 5011921200351 Kategorie: , , ,

Související produkty