Games Workshop Seraphon Army Set

3 699 

Games Workshop Seraphon Army Set  Games Workshop Games Workshop Seraphon Army Set 3699 Kč

Popis produktu

Reptiliánské děti Starých sestoupily, aby zničily chaos

Serafoni neúnavně usilují o prosazení Velkého plánu Starých, který navrací skutečný řád a rovnováhu do říší poskvrněných Temnými bohy. Armády Serafonů, vedené prastarými obojživelnými mágy, kteří svými kouzly utvářejí samotnou realitu, vidí chladnokrevné sauriany a divoké plazí bestie bojovat společně jako jedinou mocnou sílu – spojení dravého násilí a esoterické vesmírné moci, kterému málokdo dokáže odolat.

Tato armádní sada, které velí z vrcholu plovoucího palantíru přizpůsobitelný Slann Starmaster – čaroděj nesmírného věku a síly, který nese technologii vytvořenou dávno ztracenými bohy – je dokonalým základem pro vaši armádu Serafonů a skvělým způsobem, jak mohou stávající sběratelé rozšířit své síly o zcela nové miniatury. Kohorta brutálních saurských válečníků střeží svého prastarého pána s divokými instinkty a zuřivou silou, zatímco mazaná skinková kavalerie se prohání po bocích na hbitých smečkových dravcích – vrhá smrtící oštěpy jako Raptadon Hunters nebo se ohání arkádovými kopími jako Raptadon Chargers.

Součástí balení je také exkluzivní úvodní edice Battletome: Serafón, plná pravidel, příběhů a úžasných kreseb, s měkkou obálkou, tealovou stužkou a zlatě pozlacenými okraji stránek. Vyrazit do bitvy se svou sbírkou plazů vám ještě více usnadní exkluzivní sada karet válečných svitků, karet vylepšení a žetonů, které vám pomohou uskutečnit Velký plán – to vše je k dispozici pouze v této krabicové sadě.

Tato sada obsahuje následující vícedílné plastové miniatury:
– 1x Slann Starmaster
– 10x Saurus Warriors
– 10x Raptadon Hunters, které lze alternativně postavit jako Raptadon Chargers

Tato sada obsahuje také následující předměty, které jsou exkluzivní pro tuto krabici:
– Battletome: Serafón (Launch Edition) – 120stránková kniha v pevné vazbě s exkluzivní variantou obálky Soft-touch, zlatou fólií, zlatě zlacenými okraji stránek a teal stužkou na stránce
– Karty Warscroll: Serafon – 35 exkluzivních karet s podrobnými informacemi o všech jednotkách a terénních dílech, které má Serafon k dispozici
– Karty vylepšení: Serafon – 52 exkluzivních karet s podrobnými informacemi o velitelských vlastnostech, artefaktech, kouzlech, hrdinských akcích a monstrózním řádění Serafona
– Žetony Serafón – 60 exkluzivních oboustranných žetonů pro sledování kouzel, schopností, kosmických bodů síly, velkých strategií, bitevních taktik a dalších prvků

Všechny modely jsou dodávány s příslušnými podstavci. Tyto miniatury jsou dodávány nenabarvené a vyžadují montáž – doporučujeme použít lepidlo na plasty Citadel a barvy Citadel.

Výše uvedené karty válečných svitků, karty vylepšení a archy žetonů jsou exkluzivní součástí sady Seraphon Army Set a v budoucnu nebudou k dispozici samostatně.

Battletome obsahuje jednorázový kód pro přidání knihy do digitální knihovny v aplikaci Warhammer Age of Sigmar: The App.

Tato neuvěřitelná krabička je přísně omezená co do množství, což znamená, že jakmile je jednou pryč, je pryč – zajistěte si tu svou, než bude pozdě!

Další vlastnosti: Typ hry Warhammer 40,000. Autor Andy Chambers, Jervis Johnson, Rick Priestley, Gavin Thorpe. EAN 5011921180103. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. Autor Andy Chambers. Autor Jervis Johnson.

Katalogové číslo: 5011921180103 Kategorie: , , ,

Související produkty