Games Workshop Warcry: Compendium

799 

Games Workshop Warcry: Compendium  Games Workshop Games Workshop Warcry: Compendium 799 Kč

Popis produktu

Warcry: Compendium je vaším dokonalým průvodcem při sestavování válečné skupiny Warcry, která se vydá do hlubin Gnarlwoodu v doprovodu mocných thrallů, monster a spojenců. Najdete v něm obsáhlý seznam pravidel pro druhou edici Warcry, která vám umožní velet válečníkům z každé z Velkých aliancí, jež ovládají říše smrtelníků.

Tato 184stránková kniha v měkké vazbě obsahuje profily a schopnosti více než 40 existujících bojových skupin všech čtyř Velkých aliancí – Sentinelů řádu, Agentů chaosu, Poslů smrti a Poslů zkázy – a také mocné spojence, děsivé nestvůry a bestiální trůny, které lze povolat do boje po jejich boku. Ti všichni byli pro druhou edici Warcry aktualizováni úpravami vyváženosti, změnami pravidel a zcela novými reakcemi, díky nimž budou vaše hry ještě dynamičtější a agresivnější. Je to vše, co potřebujete k tomu, abyste svou stávající sbírku přenesli do Éry bestií.

Další vlastnosti: Typ hry Warhammer Age of Sigmar: Warcry. EAN 9781839068140. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 2. Minimální věk 12. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.8. Herní kategorie Knižní. Herní kategorie Rozšíření. Rok vydání 2020.

Katalogové číslo: 9781839068140 Kategorie: , , ,

Související produkty