Games Workshop Warhammer: Age of Sigmar – Sylvaneth: The Lady of Vines

849 

Games Workshop Warhammer: Age of Sigmar – Sylvaneth: The Lady of Vines  Games Workshop Games Workshop Warhammer: Age of Sigmar – Sylvaneth: The Lady of Vines 849 Kč

Popis produktu

Paní vinné révy je doslova ruka Alarielle, uříznutá ze zápěstí bohyně a vyrostlá do podoby vznešeného válečného vůdce. I v dobách zimní melancholie je věrná letnímu válečnému aspektu Everqueen, její píseň hněvu se ozývá v samotných říších a svými bičovitými biči a posvátným kopím Kurnothealův hněv pobila nespočet nepřátel Sylvaneth. Dokonce i když je Paní vinic pokácena, znovu vyrůstá, aby potrestala nepřátele Ghyranu – stejně nevyhnutelně jako střídání ročních období.

Z této vícedílné plastové stavebnice si postavíte Paní z vinic, jednu z nejmocnějších generálských válečnic Sylvanethu a dceru samotné Alarielle. Tato polobohyně dryáda, oděná do elegantní filigránské zbroje a sukně z živého listí, působí královsky a její hlavu zdobí verdijská koruna. Paní lián zasahuje nepřátele bičovitými liánami a svým požehnaným kopím Kurnothealův hněv, tato polobohyně dryáda čerpá sílu Věčné královny, aby mohla sesílat životně důležitá kouzla a plnit božské příkazy své matky.

Tato stavebnice se skládá z 21 plastových dílů a je dodávána s kulatou základnou Citadel 80 mm. Tato miniatura se dodává nenabarvená a vyžaduje sestavení – doporučujeme použít lepidlo na plasty Citadel a barevné barvy Citadel.

Další vlastnosti: EAN 5011921177936. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6. Autor David Sanders. Herní kategorie Bojové. Herní kategorie Fantasy. Herní kategorie Karetní.

Katalogové číslo: 5011921177936 Kategorie: , , ,

Související produkty