Games Workshop Warhammer Age of Sigmar: Warcry – Core Book

859 

Games Workshop Warhammer Age of Sigmar: Warcry – Core Book  Games Workshop Games Workshop Warhammer Age of Sigmar: Warcry – Core Book 859 Kč

Popis produktu

Tato kniha v měkké vazbě o 160 stranách obsahuje:
– obsahuje: podkladové materiály a nádherné kresby, které vás vtáhnou do děsivého Gnarlwoodu.
– Kompletní základní pravidla pro Warcry, vše, co potřebujete k hraní této bojové hry v skirmishi.
– Nová pravidla pro Reakce, která umožňují dynamičtější a agresivnější hraní
– Pravidla pro otevřenou hru, včetně dvou typů bitev pro více hráčů pro tři a více hráčů: Coalition of Death (Koalice smrti) a Triumph & Treachery (Triumf a zrada)
– Pravidla pro hru ve shodě, včetně pokynů pro vyvážení bitevních plánů a rad, jak vést turnaj
– Pravidla pro příběhovou hru, která vám umožní vést napínavé kampaně a vytvářet epické příběhy, v nichž vaše válečné oddíly postupují v moci a slávě.
– Část věnovaná kampani, která obsahuje úkoly a odměny pro všechny frakce Warcry, a navíc dvě kompletní kampaně: Path of Ven Talax a The Chotec Valley.
– Generátor bitevních plánů s otevřeným koncem, který vám umožní rychle a snadno sestavit hru s jakoukoli scenérií z vaší sbírky

Další vlastnosti: Typ hry Kniha. Herní doba 40-180 minut. EAN 9781839069062. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 9781839069062 Kategorie: , , ,

Související produkty