Games Workshop Warhammer Underworlds: Nethermaze – Hexbane’s Hunters

799 

Games Workshop Warhammer Underworlds: Nethermaze – Hexbane’s Hunters  Games Workshop Games Workshop Warhammer Underworlds: Nethermaze – Hexbane’s Hunters 799 Kč

Popis produktu

Haskel Hexbane a jeho skupina bezelstných stoupenců jsou stejně nemilosrdní jako odhodlaní. Jsou členy Řádu Azyr, sigmaritské organizace, která se věnuje vykořenění a vyčištění zla v celé říši smrtelníků. Tato tajná sekta vyslala Hexbana a jeho lovce hluboko do Nethermaze, aby přinesli hořící světlo Azyru do samého srdce tohoto odporného a nepřirozeného místa, aby ho mohli očistit očistným ohněm spravedlnosti a Řádu.

Tato sada obsahuje:
– Sada obsahuje: 6x miniatur Hexbaneových lovců – k sestavení není potřeba lepidlo, odlito ve slavnostní šedé barvě, která vynikne i v nenabarveném stavu.
– 6x oboustranné karty bojovníků, po jedné pro každého válečníka v družině – Haskel Hexbane, Brydget Axwold, Aemos Duncarrow, Quiet Pock, Grotbiter a Ratspike.
– Dalších 66 karet, které vylepšují vaše bojovníky a poskytují nové taktiky a výzvy pro vaše hry Warhammer Underworlds: Nethermaze, včetně:
– 12x karty cílů Hexbaneových lovců
– 10x karty vylepšení Hexbaneových lovců
– 10x karty gambitů Hexbane’s Hunters (včetně 1x karty domény)
– 6x univerzální karty cílů, použitelné jakoukoli bojovou skupinou
– 7x univerzální karty vylepšení, použitelné libovolnou bojovou skupinou (obsahuje 1x kartu mapy)
– 7x univerzální karty gambitů, použitelné libovolnou bojovou skupinou (včetně 2x karty domény)
– 12x karty Velké aliance, použitelné libovolnou bojovou skupinou patřící k dané Velké alianci.
– 1x karta pozadí válečné skupiny Hexbane’s Hunters / karta soupeřova balíčku
– 1x krycí karta

Miniatury v této krabici jsou dodávány nenabarvené a vyžadují sestavení – doporučujeme použít barvy Citadel.

Další vlastnosti: EAN 5011921172610. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6. Autor David Sanders. Herní kategorie Bojové. Herní kategorie Fantasy. Herní kategorie Karetní.

Katalogové číslo: 5011921172610 Kategorie: , , ,

Související produkty