Garphill Games Legacy of Yu

1 349 

Garphill Games Legacy of Yu  Garphill Games Garphill Games Legacy of Yu 1349 Kč

Popis produktu

Za vlády císaře Jao byli obyvatelé starověké Číny neustále sužováni smrtícími záplavami podél Žluté řeky. Yao chtěl zkáze učinit přítrž, a tak vybral Gun, jednoho ze svých úředníků, aby vymyslel plán. Po devíti letech neúspěšných pokusů s použitím přehrad a hrází Gunovo zaměstnání pochybně skončilo. Po jeho odchodu zdědil Yu otcovo dílo. Poučen z Gunových neúspěchů se Yu pustil do výstavby řady kanálů, které měly usměrnit prudce stoupající řeku do okolních polí a menších vodních toků.

Legacy of Yu je nelineární kampaňová hra, která je plně resetovatelná pouze pro jednotlivce a ve které se vžijete do role legendárního hrdiny dynastie Xia, Yu Velikého. Vaším úkolem bude vybudovat kanály před blížící se povodní a zároveň bránit svou rozrůstající se vesnici před sousedními barbarskými kmeny. S každou další hrou budou přibývat příběhy a nové herní prvky. Kampaň je vybavena samovyvažovacím systémem, který se přizpůsobuje tomu, jak se vám daří. Kampaň končí, jakmile vyhrajete nebo prohrajete sedm her.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 60 minut. Autor Shem Phillips. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 92460 Kategorie: , , ,

Související produkty