GDM Games Insecta: The Ladies of Entomology – CA/EN/SP

1 369 

GDM Games Insecta: The Ladies of Entomology – CA/EN/SP  GDM Games GDM Games Insecta: The Ladies of Entomology – CA/EN/SP 1369 Kč

Popis produktu

Známe historii a cesty velkých přírodovědců (Darwin, Humboldt), ale práce mnoha žen zůstává nepoznána. V době a tváří v tvář překážkám, které se zdály nepřekonatelné, protože byly ženami, byly statečné, nezdolné a houževnaté ve své vášni pro hmyz.

Insecta je poctou entomologii a těmto ženám. Jako entomoložka budete soutěžit s ostatními hráči o nasbírání nejkrásnější a nejzajímavější sbírky hmyzu na světě.

V každém tahu si můžete vybrat dvě karty hmyzu nebo terčů a získat co nejvíce bodů. Každá entomoložka nebo cestovatelka vám ukáže a usnadní některé z těchto cílů podle pořadí hmyzu a míst, kde se na světě nachází.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 45–60 minut. Autor Eugeni Castaño, Ferran Renalias. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 3. Jazyk hry katalánský. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel španělský. 5. Minimální počet hráčů 2.

Katalogové číslo: 652733595843 Kategorie: , , ,
Výrobce:GDM Games

Související produkty