GMT Games Empire of the Sun 4th Printing

1 959 

GMT Games Empire of the Sun 4th Printing  GMT Games GMT Games Empire of the Sun 4th Printing 1959 Kč

Popis produktu

Empire of the Sun (EotS) je třetím návrhem Marka Hermana, který se řídí kartami od doby, kdy tento systém uvedl do hobby ve hře We The People. EotS je strategický pohled na celou válku v Tichomoří od útoku na Pearl Harbor až po kapitulaci Japonska. EotS je první karetně řízená hra (CDG), která posouvá systém blíže ke klasické hexagonové válečné hře, přičemž si zachovává veškeré napětí a nejistotu, které lidé od CDG očekávají. Hráči se vžívají do rolí MacArthura, Yamamota, Nimitze a Mountbattena a řídí své síly v celé šíři zeměkoule od Indie po Havaj a od Aljašky po Austrálii. To vše je znázorněno na jediné mapě založené na rovnoměrné plošné projekci celého divadla konfliktu z roku 1942.

Stejně jako v jiných hrách využívajících systém CDG se hráči snaží maximalizovat dopad svých karet, i když před soupeřem skrývají své záměry a pasti. Hráč má před sebou široký soubor jasných strategických rozhodnutí. EotS se zaměřuje na vedení hlavních útočných os postupu. Japonci na začátku hry mají za úkol dosáhnout své historické expanze, zatímco spojenecké jednotky bojují s časem, aby mohly reagovat svými silami na místě a snažily se dosáhnout maximálního poškození těžko nahraditelných japonských veteránských jednotek.

Další vlastnosti: EAN 817054010899. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 360. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.3. 9. Náročnost (1-5) 4.3. Autor Mark Herman.

Katalogové číslo: 817054010899 Kategorie: , , ,
Výrobce:GMT Games

Související produkty