Grey Fox Games TSUKUYUMI: Full Moon Down – EN

2 469 

Grey Fox Games TSUKUYUMI: Full Moon Down – EN  Grey Fox Games Grey Fox Games TSUKUYUMI: Full Moon Down – EN 2469 Kč

Popis produktu

Měsíc se pomalu, ale vytrvale přibližuje k Zemi. Dotkl se povrchu a protrhl hlubokou trhlinu napříč kontinenty, pohořími a oceány. Zastavil se v nyní vyschlém Tichém oceánu. Chaos a zkáza zničily Zemi i její obyvatele. Tento chaos se ještě zvětšil, když se Měsíc ukázal jako “kami” (starý japonský bůh) – bílý drak TSUKUYUMI. TSUKUYUMI, před eony let vyhnaný na noční oblohu, byl probuzen japonskými válečníky, kteří se snažili zbavit svých božských stvořitelů. Konečně nadešel čas TSUKUYUMIho pomsty…

V postapokalyptickém světě je lidstvo na pokraji vyhynutí, zatímco živočišné druhy pod vlivem TSUKUYUMI zmutovaly a staly se většími a silnějšími než kdy předtím. Všechny tyto různé frakce nyní zuřivě bojují o přežití a také o nadvládu nad světem.

TSUKUYUMI je desková hra bez náhody, která vyžaduje od hráčů specifické strategické schopnosti. Její zvláštní přitažlivost spočívá ve střetu rozmanitých, asymetrických frakcí. Na začátku si každý hráč vybere jednu z pěti frakcí. Frakce přinášejí své vlastní schopnosti, jednotky a strategie. Hra se proto mění podle toho, jaké frakce se na bojišti potkají.

Hodnoty a schopnosti frakcí přesto nezaručují vítězství. Četné testovací zápasy ukázaly: jsou to hráči, kteří nacházejí nové kombinace a správné okamžiky pro využití specifických vlastností frakcí, kteří si všímají slabin svých spoluhráčů a využívají je ve svůj prospěch. Tímto způsobem utvářejí svou frakci a oživují bytosti a jejich příběhy.

 

Přehled hry (AJ):

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Autor Felix Mertikat. Herní doba 90 -180. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: GFG96742 Kategorie: , , ,

Související produkty