Holy Grail Games Encyclopedia

1 489 

Holy Grail Games Encyclopedia  Holy Grail Games Holy Grail Games Encyclopedia 1489 Kč

Popis produktu

Vítejte v Encyklopedii! Píše se rok 1739 a vy, ctižádostiví přírodovědci a dobrodruzi, jste byli najati hrabětem de Buffon – Darwinovým předchůdcem – abyste mu pomohli vytvořit první přírodovědnou encyklopedii. Za tímto účelem budete provádět výzkum, organizovat ambiciózní expedice a publikovat studie o nejúchvatnějších tvorech světa!

Encyklopedie je hra založená na umisťování kostek (worker placement). Na začátku každého kola budete tahat a házet kostkami a poté je umisťovat na svou hráčskou desku. Tyto kostky pak můžete v každém kole použít k provedení akce v závislosti na jejich barvě a hodnotě. Vaší akcí může být příprava výprav na velvyslanectví, návštěva banky za účelem získání finančních prostředků nebo najmutí výzkumného týmu na univerzitě. Jakmile jste připraveni, vyberete si karty zvířat, která chcete studovat, a pak uspořádáte výpravy, abyste je mohli pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Až bude váš výzkum dokončen, budete moci své výsledky publikovat a pokusit se tak stát největším přispěvatelem do Buffonovy encyklopedie. Za každou publikaci získáte vítězné body a na konci hry získáte body na základě sbírek zvířat a výzkumů nashromážděných během hry. Vyhrává přírodovědec s největším počtem bodů!

Další vlastnosti: EAN 3760340080793. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Eric Dubus.

Katalogové číslo: 3760340080793 Kategorie: , , ,

Související produkty