Huch OverbooKing

549 

Huch OverbooKing  Huch Huch OverbooKing 549 Kč

Popis produktu

Byl jednou jeden král, který chtěl pro svou dceru uspořádat tu nejlepší královskou oslavu. Pozval tisíce hostů z celé země; do hlavního města se sjeli potulní obchodníci, mniši, vojáci a mnoho dalších. Ale ne! Protože všichni doufali ve slevy na poslední chvíli, nikdo si předem nezarezervoval hotelový pokoj. Nyní začíná velký závod o poslední volné pokoje! Kdo získá místo na spaní, kdo bude muset zůstat venku a komu se podaří projít zadním vchodem s ošklivým trikem?

Ve hře Overbooking se každý hráč snaží umístit své karty hostů do několika málo volných hotelů, aby nasbíral body – každý hotel však může ubytovat jen určitý počet hostů. Musíte odhadnout, kolik hostů pošlou vaši soupeři do závodu o pokoje a jaké záludné plány vymyslí, aby se vám postavili do cesty.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Autor Filippo Landini. Herní doba 30 minut. EAN 4260071882578. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 4260071882578 Kategorie: , , ,
Výrobce:Huch

Související produkty