IELLO Hula-Hoo!

269 

IELLO Hula-Hoo!  IELLO IELLO Hula-Hoo! 269 Kč

Popis produktu

Zvířata z celého světa se sjíždějí na mistrovství v hula hoop. Jejich cílem je udržet obruč co nejdéle.

To představují kartičky. Cílem je zbavit se všech svých karet; nebo donutit všechny ostatní hráče, aby vypadli (“upustili svou obruč”).
Každý hráč začíná s pěti kartami v ruce a pěti kartami otevřenými před sebou. Když je na řadě, může si vybrat, zda zahraje jednu ze svých otevřených karet, nebo jednu z ruky. První hráč zahraje libovolnou kartu a požaduje po dalším hráči, aby zahrál “vyšší” nebo “nižší”. Hráč může tento postup následovat, nebo “zdvojit” – zahrát stejnou kartu jako hráč před ním. Pak musí každý zdvojnásobit (nebo zdvojení přerušit sousední kartou nebo žolíkem. Hráč, který nemůže hrát, vypadává ze své obruče a je vyřazen z kola.

Když zůstane jen jeden hráč nebo když se jeden hráč zbaví všech svých karet, dostane tolik karet, kolik jich bylo v daném kole zahráno. Hráč, který jako první dosáhne 77 bodů, vyhrává hru.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. EAN 3701551701206. Herní doba 15-30 minut. Autor Jacques Zeimet. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 20.

Katalogové číslo: 3701551701206 Kategorie: , , ,
Výrobce:IELLO

Související produkty