IELLO Welcome Back to the Dungeon

319 

IELLO Welcome Back to the Dungeon  IELLO IELLO Welcome Back to the Dungeon 319 Kč

Popis produktu

Hra Welcome Back to the Dungeon se hraje v několika kolech, během nichž jeden z hrdinů
vstoupí do dungeonu se sadou vybavení. V každém kole přidejte nestvůry do dungeonu, odeberte hrdinovi vybavení, nebo se rozhodněte kolo ukončit.
Poslední přihazující hráč musí vstoupit do dungeonu a postavit se všem nestvůrám, které do něj byly během kola umístěny, a to s tím málem vybavení, které dobrodruhovi zbylo. Vyhrajte hru, pokud úspěšně projdete dvěma dungeony, popř. stanete se posledním hráčem, který zůstal ve hře po vyřazení ostatních hráčů.
Kromě nových karet příšer se nyní hráči mohou v dungeonu setkat se speciálními příšerami, které jim mohou pomoci v jejich úkolu nebo je připraví o část drahocenného vybavení či body zdraví. Každá nová karta může být dvousečnou zbraní, takže riziko se stává ještě větší složkou, kterou je třeba zohlednit v hráčově strategii!

Obsah
– 19 karet nestvůr
– 28 destiček
– 8 nápověd pro hráče
– 5 karet úspěchu
– 1 deska bodů zdraví
– 1 žeton draka
– 1 sbírka pravidel

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Tématická. Herní doba 30 minut. Autor Hisanori Hiraoka, Masato Uesugi. EAN 3760175513053. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 3760175513053 Kategorie: , , ,
Výrobce:IELLO

Související produkty