Inside the Box Games Sub Terra II: Inferno’s Edge

1 349 

Inside the Box Games Sub Terra II: Inferno’s Edge  Inside the Box Games Inside the Box Games Sub Terra II: Inferno’s Edge 1349 Kč

Popis produktu

Sub Terra II: Inferno’s Edge je kooperativní dobrodružná desková hra. Vy a až pět vašich přátel musíte prozkoumat sopečný chrám založený na dlaždicích a ukrást legendární artefakt. Abyste ho získali, musíte najít cestu do vnitřní svatyně, odemknout tajemství uvnitř a pak utéct cestou, kterou jste přišli.

Je to nebezpečné místo. Budete muset pracovat jako tým, abyste se vyhnuli smrtícím nástrahám, odvážně bojovali se žhavou lávou a porazili tajemné strážce chrámu. Držte se pohromadě a sdílejte své schopnosti, nebo se rozdělte, abyste pokryli větší území. Ale pozor – sopka se pod vámi bouří a vám dochází čas…

Ve hře Sub Terra II: Inferno’s Edge budou hráči postupně odkrývat nové destičky, tvořit hrací desku a mapovat sopečný chrám od jeho sluncem ozářeného vchodu až po jeho ohnivé jádro. Při průzkumu chrámu budou hráči muset překonávat překážky, vyhýbat se nebezpečnému terénu a čelit zuřivým strážcům “artefaktu”. Na tahu každého hráče se po provedení jeho akcí aktivuje náhodné nebezpečí, takže pečlivé plánování akcí je pro přežití nezbytné.

Hráči musí společně najít a získat 3 “klíče”, tajemné předměty, které jsou potřebné ke vstupu do komnaty obsahující legendární artefakt. Vaše dobrodružství však musí být rychlé, protože sopka se bouří a s postupem hry se blížíte k erupci sopky, která převrátí destičky na zcela nehostinné lávové proudy, které budou vyhánět dobrodruhy z jeskyně.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Horror, Kooperativní. Autor Tim Pinder. EAN 5060522880332. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5.

Katalogové číslo: 5060522880332 Kategorie: , , ,

Související produkty