Janod Vzdělávací hra pro děti algoritmy Žabka Didaktik

449 

Janod Vzdělávací hra pro děti algoritmy Žabka Didaktik  Janod Janod Vzdělávací hra pro děti algoritmy Žabka Didaktik 449 Kč

Popis produktu

Edukační dřevěná hra je vyvinuta ve spolupráci s pedagogem pro děti od 3 let, je vhodná i pro děti v mateřské škole.

Pro chamtivou žábu Froggy je čas oběda. Ale pozor, důležité je dávat jí mušky na jazyk opatrně, abys pochutnala vždy na něčem jiném! Tato vzdělávací hra umožní vašemu dítěti naučit se rozlišovat barvy a identifikovat logickou posloupnost. Existují 2 způsoby hry: Prvním je samostatná hra, během které musí vaše dítě reprodukovat logickou posloupnost barev podle obrázků na kartičkách. Druhý režim je spolupráce s rodičem: pomáhá vašemu dítěti učit se o algoritmech a zároveň sdílet zábavné chvíle. Tato hra se skládá z dřevěné žáby, jazyka rozděleného na 3 do sebe zapadající části, 36 much na barevných žetonech a 12 předlohových karet. Umisťováním much na jazyk žáby se vaše dítě zábavnou formou naučí, jak reprodukovat a identifikovat logickou posloupnost barev. Hračka vyrobena ze dřeva FSCTM a lepenky.

Edukační hra vyvinutá ve spolupráci s učitelem školy pro děti od 3 let.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. EAN 3700217350888. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 3. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel slovenský.

Katalogové číslo: 3700217350888 Kategorie: , , ,
Výrobce:Janod

Související produkty