Janod Vzdělávací hra pro děti třídění Ptáčci Didaktik

649 

Janod Vzdělávací hra pro děti třídění Ptáčci Didaktik  Janod Janod Vzdělávací hra pro děti třídění Ptáčci Didaktik 649 Kč

Popis produktu

Edukační dřevěná hra je vyvinuta ve spolupráci s pedagogem pro děti od 3 let, je vhodná i pro děti v mateřské škole. 
Jaro je tady!

Na stromech sedí ptáčci všech tvarů, barev a velikostí. Pomozte jim najít jejich místo na větvi. Tato vzdělávací hra pomůže vašemu dítěti naučit se třídit prvky podle barvy, tvaru a velikosti. Skládá se ze dvou větví, 72 dřevěných ptáčků na umístění a 2 kostek (jedna s barvami a druhá s tvarovými a velikostními variacemi). Ať už sami nebo s ostatními účastníky je tato hra ideální pro strávení vzdělávacích a zábavných chvil. Existuje několik způsobů, jak hrát: nezávislé hraní a hra ve spolupráci. Druhá verze vám umožní doprovázet dítě při učení nebo ho nechat umístit ptáčky na větev podle výsledku kostek. Tato hra také umožňuje dvěma dětem hrát si současně. Hra vyrobena ze dřeva FSCTM.

Edukační hra vyvinutá ve spolupráci s učitelkou pro děti od 2 let.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. EAN 3700217350895. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 2. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel slovenský.

Katalogové číslo: 3700217350895 Kategorie: , , ,
Výrobce:Janod

Související produkty