Kollosal Games Western Legends: Blood Money

929 

Kollosal Games Western Legends: Blood Money  Kollosal Games Kollosal Games Western Legends: Blood Money 929 Kč

Popis produktu

K tomu, abyste se stali legendou, je zapotřebí odvaha, chytrost a trocha štěstí. Problém je, že nejste jediní, kdo si chce udělat reputaci. Takže musíte být ochotni riskovat všechno, každý těžce vydělaný dolar, každou kapku krve, abyste se zapsali do dějin.

Blood Money je druhým velkým rozšířením hry Western Legends, které přináší řadu modulů přizpůsobených každé hře. Modul Riziko využívá kostku, která vylepšuje řadu akcí… s rizikem zranění. Modul legendárního příběhu obsahuje stupnici příběhu a dobrodružství s vysokou odměnou, která mohou hráči realizovat. Hráči si nyní mohou u potulného obchodníka zakoupit listiny k lokacím a legendární předměty. A samozřejmě je tu spousta nových postav a předmětů k prozkoumání!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Rozšíření. Herní doba 60-90 minut. Autor Hervé Lemaître. EAN 3760146648944. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 3760146648944 Kategorie: , , ,

Související produkty