Light my Bricks Sada světel – LEGO Aston Martin DB5 10262

1 169 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Aston Martin DB5 10262  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Aston Martin DB5 10262 1169 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model Aston Martin DB5 10262

Stavebnice LEGO James Bond Aston Martin DB5 (10262) je prvním počinem LEGO v oblasti fiktivní postavy britské tajné služby Iana Fleminga, Jamese Bonda.

Pro fanoušky této špionážní akční série připravila společnost LEGO nádhernou sadu, která obsahuje klasický Aston Martin DB5, který jsme mohli vidět ve filmech o Jamesi Bondovi, jako jsou Goldfinger, Skyfall a Spectre!

LEGO navíc tuto sadu zpracovalo metodou Creator Expert, což znamená, že je plná detailů, složitých stavebních technik a skrytých pokladů. Mezi takové prvky patří vysouvací namontované kulomety, neprůstřelné čelní sklo, funkční vystřelovací sedadla a kosy na kolech!

Stavebnice LEGO Aston Martin DB5, která čítá celkem 1290 dílků, je velkolepou podívanou – aby však vaše vozidlo Jamese Bonda bylo něčím opravdu výjimečným, vyvinula společnost Light My Bricks stavebnici LEGO se světly, která skutečně doplňuje velkolepost tohoto klasického vozu.

Vyvinuli jsme snadno sestavitelnou světelnou stavebnici LEGO, která je kompatibilní s modelem LEGO Aston Martin DB5. Tato vlastní světelná stavebnice obsahuje LED světla, která mohou osvětlovat přední a zadní světla, spolu s komponenty pro vnitřní osvětlení. Dodejte svému modelu LEGO další úroveň realismu použitím naší vlastní světelné sady a sledujte, jak toto ikonické vozidlo ožívá!

 

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

Obsah:

11x Světelné dílky

2x Různé rozšiřující desky

1x Propojovací kabel

8x Různé dílky LEGO

1x Plochý battery pack (CR2032)

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 793591188133 Kategorie: ,

Související produkty