Light my Bricks Sada světel – LEGO Bugatti Chiron 42083

1 199 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Bugatti Chiron 42083  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Bugatti Chiron 42083 1199 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro model Bugatti Chiron 42083

Stavebnice LEGO Bugatti Chiron (42083) je technická rekonstrukce superauta Bugatti Chiron. Rekonstrukce LEGO, která je označována za nejrychlejší a nejvýkonnější supersportovní vůz v historii Bugatti, je pro nás, obyčejné smrtelníky, pravděpodobně nejblíže skutečnému vozu.

Model Bugatti Chiron Technic je navržen v měřítku 1:8 a je vybaven řadou luxusních prvků, které bychom očekávali od skutečného vozu.

Díky prémiovému balení a vysokému počtu dílků, který činí celkem 3 599, si LEGO Bugatti Chiron zaslouží to nejlepší zacházení, a jak lépe vystavit model superauta než se světelnou stavebnicí Light My Bricks LEGO!

Naše světelná stavebnice LEGO Bugatti Chiron obsahuje 17 jednotlivých světel, kterými můžete svůj model osvětlit. To zahrnuje standardní přední světlomety a zadní osvětlení. Vyvinuli jsme také jedinečný svítící červený dílek, který kopíruje zadní lištu modelu, a také vnitřní bílou lištu, která se nachází mezi sedadly předních spolujezdců.

Naše vlastní LED světla LEGO se snadno instalují a díky snadno skrytému vnitřnímu akumulátoru si vaše Bugatti Chiron zachová autentický vzhled a dojem, aniž by to mělo vliv na hratelnost. Dodejte své sadě Chiron zcela nový rozměr tím, že ji oživíte světly Light My Bricks.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

Obsah:

15x Různé světelné bloky

2x Různé světelné lišty

2x Rozšiřující desky

1x Propojovací kabel

5x Různé dílky LEGO

1x Battery pack AA

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 793591188195 Kategorie: ,

Související produkty