Loke Battle Mats Add-On Scenery – Magic Effects – EN

269 

Loke Battle Mats Add-On Scenery – Magic Effects – EN  Loke Battle Mats Loke Battle Mats Add-On Scenery – Magic Effects – EN 269 Kč

Popis produktu

Add-On Scenery for RPG Maps – Magic Effects je balíček více než 60 opakovaně použitelných statických polepů pro použití na jakékoli laminované mapě nebo povrchu. Tyto opakovaně použitelné Magické efekty vám umožní okamžitě přidat oheň, led, pavučiny, magické zbraně a mnoho dalších nebezpečných nadpřirozených efektů do vašeho setkání!
Uvolněte se a veďte svou hru stylově s tímto praktickým balením, které snižuje pracnost a přidává zábavu do herního večera.
Obrovská úspora času pro DMS! Přizpůsobte si jakoukoli laminovanou mapu během chvilky nebo si ji připravte předem. Nyní jsou magické efekty skutečně výstavní!
Poutavá kresba a široká škála funkcí umožňuje přizpůsobení mnoha map a jejich opakované použití pro mnoho různých setkání.

Opakovaně použitelné statické polepy nikdy neztratí svou lepivost! Přidání a odstranění během chvilky!
Uvolněte se a provozujte hru ve velkém stylu s tímto praktickým balíčkem, který snižuje pracnost a přidává zábavu do herního večera!
Obsahuje –
60+ opakovaně použitelných statických polepů
Obsahuje oheň, led, magické zbraně a mnoho dalších magických prvků
Přizpůsobte si setkání během chvilky!
Obrovská úspora času pro GM
Takže je to na vás. Hoďte si na iniciativu…

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 5060703680225. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 5060703680225 Kategorie: , , ,

Související produkty