Lucky Duck Games Chronicles Of Crime: 2400 – EN

649 

Lucky Duck Games Chronicles Of Crime: 2400 – EN  Lucky Duck Games Lucky Duck Games Chronicles Of Crime: 2400 – EN 649 Kč

Popis produktu

Píše se rok 2400 a vy jste Kalia Lavel. Kdysi jsi snila o tom, že budeš bojovat proti zločinu jako vysoce kvalifikovaný kybernetický agent, ale rychle se ukázalo, že korporaci, pro kterou pracuješ, jde jen o její zisk. Proto jsi dala výpověď a opustila privilegia elitních jednotek BelCor. Teď, bez odznaku a bez kyberimplantátů, musíš řešit zločiny na vlastní pěst.

Chronicles of Crime: 2400 je samostatná hra pro 1-4 hráče, která představuje nový svět, kde se po pařížských ulicích procházejí androidi k nerozeznání od lidí a kybernetické implantáty se staly součástí každodenního života. Hráči prozkoumají město jako nikdy předtím, od chudinských čtvrtí a spodiny trpícího obyvatelstva až po vyspělé struktury korporací a gargantuovský průsvitný Dóm s luxusním životním stylem, který se v něm odehrává.

V průběhu každého případu budou mít hráči příležitost vylepšit Kalii pomocí
kybernetickými implantáty. Supersmysly, které jim pomohou najít důkazy, tomograf k rychlému skenování podezřelých nebo třeba zapper k neutralizaci problematické elektroniky? Budoucnost je plná užitečné techniky, ale technologie není vždy na straně hráčů a lidé, se kterými mluví, nemusí být vždy takoví, jak se zdají. Vydat se do kyberprostoru a virtuálního světa bude pro hráče další výzvou, protože se budou muset vypořádat s avatary a obtížemi elektronického prostředí.

Ve hře Chronicles of Crime: 2400 hráči zjistí, že boj mezi zločinci a detektivy je sice starý tisíciletí, ale na počátku 25. století se dostal na zcela novou úroveň.

OBSAH:

40 karet postav
38 karet kategorií důkazů
15 karet speciálních předmětů
7 oboustranných desek lokací
1 deska s lokací domova
4 karty implantátů
1 deska implantátů
1 karta vrány
1 deska důkazů
1 sbírka pravidel

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Kooperativní. Herní doba 60-90 minut. Autor David Cicurel, Wojciech Grajkowski. EAN 752830298385. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 752830298385 Kategorie: , , ,

Související produkty