Lucky Duck Games Flamecraft

899 

Lucky Duck Games Flamecraft  Lucky Duck Games Lucky Duck Games Flamecraft 899 Kč

Popis produktu

Řemeslné draky, menší a magicky nadané verze svých větších (a ničivých) bratranců, vyhledávají majitelé obchodů, aby mohli potěšit zákazníky svými ohnivými schopnostmi. Jsi flamekeeper, který ovládá umění rozmlouvat s draky, umisťovat je do jejich ideálního domova a pomocí kouzel je lákat k výrobě podivuhodných věcí. Tvá pověst poroste s tím, jak budeš pomáhat drakům a obchodníkům, a plamenometčík s největší pověstí bude znám jako Mistr plamenometu.

Ve hře Flamecraft se 2-5 hráčů ujímá role Flamekeepera, který shromažďuje předměty, umisťuje draky a sesílá kouzla, aby vylepšil obchody ve městě. Draci jsou specializovaní (chléb, maso, železo, křišťál, rostliny a lektvary) a Flamekeepers vědí, které obchody jsou nejlepším domovem pro každého z nich. Navštivte obchod a získejte předměty a přízeň některého z tamních draků. Získané předměty lze použít k očarování obchodu, čímž získáš pověst a přízeň všech draků v obchodě. Pokud budete mít štěstí a přilákáte oblíbené draky, budete mít možnost zajistit si ještě větší reputaci.

Další vlastnosti: Typ hry Tematická. Herní doba 60 minut. Autor Manny Vega. EAN 658580049928. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 658580049928 Kategorie: , , ,

Související produkty