Ludonova Air Mail

1 169 

Ludonova Air Mail  Ludonova Ludonova Air Mail 1169 Kč

Popis produktu

V roce 1925 americký kongres schvaluje nový “zákon o letecké poště”, známý také jako “Kellyho zákon”. Generální poštmistr bude nyní uzavírat smlouvy s komerčními leteckými společnostmi na přepravu pošty.

Vžijte se do role leteckého magnáta a řiďte jednu z těchto společností, které se ucházejí o zakázky na zřízení a provozování první letecké pošty. Využijte pobídek nabízených vládou tím, že vytyčíte nejefektivnější trasy a vyvinete technologii, která vám umožní postavit co nejsamostatnější a nejspolehlivější modely. Vyhraje ten, kdo dokáže své společnosti přinést největší zisk.

Připravte se na start letecké pošty!

Cílem hry Airmail je přinést vaší společnosti co největší zisk. Existují tři hlavní způsoby, jak získat příjmy:
Přeprava zásilek mezi jednotlivými divizemi v zemi. Maximální vzdálenost, na kterou můžete zásilku odeslat, je určena úrovní vaší techniky, kterou můžete v průběhu hry vylepšovat. Samozřejmě platí, že čím větší je vzdálenost mezi místem odeslání a místem určení balíku, tím větší je zisk.

Dodržujte nařízení poštovní služby. V průběhu hry budou aktivovány jako společné cíle pro všechny hráče.

Expresní doručování. Na konci hry získáte výhody z expresních dodávek, které jste a úspěšně provedli.
Abyste dosáhli všech výše uvedených cílů, budete muset vytyčovat a rozšiřovat vlastní trasy propojováním různých divizí, hraním karet koncesí a žádáním o vládní dotace.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 30-75 minut. Autor Toni Lopez. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 92442 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ludonova

Související produkty