Ludonova Sabika

1 399 

Ludonova Sabika  Ludonova Ludonova Sabika 1399 Kč

Popis produktu

Na kopci Al-Sabika v Granadě vytvořila dynastie Nasridů jednu z nejpůsobivějších staveb v historii, Alhambru.

Ve hře Sabika se vžijete do role jednoho z nasridských šlechticů, kteří se podíleli na stavbě věží, zahrad a paláců této starobylé památky. Kromě tohoto úctyhodného úkolu máte za úkol zřídit obchodní cesty po Evropě a Maghrebu. Tyto cesty vám zajistí dostatečné příjmy, abyste mohli přijmout náročný tribut, který byl nařízen katolickými monarchy. Výměnou za svou práci získáte vojenskou ochranu před různými konflikty v království Taifas.

Sabika implementuje nový mechanismus, který integruje tři vzájemně propojené rondely. Každý rondel se zaměřuje na jiný scénář: stavbu Alhambry, vyřezávání básní v jejích sálech a vývoz zboží po obchodních cestách. To vše se odehrává v pěti epochách (kolech) a na konci pátého kola vítězí hráč, který nasbíral nejvíce bodů prestiže.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Germán P. Millán. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 92429 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ludonova

Související produkty