Ludopolis Hanamikoji CZ/SK

449 

Ludopolis Hanamikoji CZ/SK  Ludopolis Ludopolis Hanamikoji CZ/SK 449 Kč

Popis produktu

Vítejte na Hanamikoji, nejznámější ulici gejš starého hlavního města Kjóta v Japonsku. Gejši jsou elegantní a půvabné dámy zručné v umění, hudbě, tanci, různých formách vystoupení a rituálů. Velmi respektované a obdivované, gejši jsou mistryněmi zábavy.
V Hanamikoji dva hráči soutěží o přízeň sedmi slavných gejš sbíráním jejich oblíbených předmětů. Podaří se vám promyšleným plánováním a několika odvážnými tahy přelstít svého protihráče, a tak získat přízeň většiny gejš?
Ve hře Hanamikoji je cílem získat přízeň 4 gejš anebo alespoň 11 bodů půvabu. Se svým protihráčem se střídáte ve vykonávání akcí a strategicky používáte karty předmětů.
Pro každou gejšu platí, že pokud máte víc karet předmětů odpovídajícího typu než váš protihráč, získáváte přízeň gejši. Za její přízeň získáte žetony přízně a body půvabu.

Obsah
7 karet gejš
21 karet předmětů
8 akčních žetonů
7 žetonů přízně

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Rodinná. Herní doba 15 minut. Autor Kota Nakayama. EAN 8588008242124. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2.

Katalogové číslo: 8588008242124 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ludopolis

Související produkty