Matagot Peter Pan EN

1 129 

Matagot Peter Pan EN  Matagot Matagot Peter Pan EN 1129 Kč

Popis produktu

Vítejte v Zemi Nezemi! Staňte se Petrem Panem, Wendy, Zvonilkou, Tygří lilií nebo dokonce Wendinými bratry Johnem a Michaelem. Vydejte se na výpravu za zbloudilými dětmi, které se ztratily na ostrově. Prozkoumejte každou lokaci, moudře veďte ostatní hráče k nalezení některého ze ztracených dětí. Abyste je našli všechny, budete muset spolupracovat. Po skončení hry se ostrov změní pro další ztracené děti – a vy víte, že se to stane znovu!

Po výběru postavy a seznámení se zvláštními schopnostmi ve hře Peter Pan je každý hráč zodpovědný za ukrytí jednoho piráta a jednoho ztraceného dítěte. Díky kartám nápověd, které představují sny postav, může každý hráč poskytnout vodítka, kde se ztracené děti nacházejí nebo kterým pirátům se mají vyhnout. Tyto karty nápověd se vykládají na desku jiného hráče tak, že se umístí na „stupnici důležitosti“ od „Přesně tak“ po „Vůbec ne“. Hráč pak musí správně interpretovat nápovědu, aby se mohl pohybovat a hledat ztracené děti ve správné oblasti. Hra je ukončena, když je nalezeno pět ztracených dětí, ale zároveň skončí, pokud se s piráty setkáte více než dvakrát.

Na konci hry a v závislosti na úspěchu hodu kostkou se změní topologie ostrova, přibudou nová pravidla a určí se, jak budete pokračovat v dobrodružství. Pokud jste prohráli, ostrov se může stát snadněji prozkoumatelným nebo vám přinese nové postavy, které vám pomohou, ale pokud jste vyhráli, nové postavy a nový typ ostrova učiní z vašeho nového dobrodružství o něco obtížnější výpravu.

Trailer (EN):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 45–60 minut. Autor Marc Paquien. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,6.

Katalogové číslo: 3760146649156 Kategorie: , , ,
Výrobce:Matagot

Související produkty