Mighty Boards Hamlet: The Village Building Game – EN

1 239 

Mighty Boards Hamlet: The Village Building Game – EN  Mighty Boards Mighty Boards Hamlet: The Village Building Game – EN 1239 Kč

Popis produktu

Desková hra Hamlet je středně těžká kompetitivní budovatelská hra, ve které hráči komunitně mění svoji vesnici Hamlet v rušné městečko. V této hře s umisťováním destiček hráči staví budovy, které každý může využít k výrobě materiálů, zušlechťování surovin, vydělávání peněz a důležitým dodávkám na stavbu velké dominanty Hamletu – kostela.

Hra obsahuje destičky nepravidelných tvarů, které se spojují bez mřížky a vytvářejí tak vesnici, která je pokaždé úplně jiná. Rozmístění destiček organicky vytváří vzájemně propojené cesty, které vesničané používají k přepravě surovin po vesnici. To vede hráče k sestavování desek, na kterých se žádné dvě hry nebudou zdát stejné. Jelikož jsou budovy společné, vytváří to také plynulou ekonomiku, kde hráči vždy usilovně pracují na tom, aby vesnici poskytli ty zdroje, které jsou nejvíce potřeba.

UPOZORNĚNÍ: Fotky komponent nemusí zcela odpovídat finální verzi hry, která bude v obchodech. Hra prošla úspěšně přes Kickstarter, takže většina dřevěných komponent bude pravděpodobně bez potisku.

Recenze hry (AJ):

Záznam z herní partie (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 60–90 minut. Autor David Chircop. EAN 5350705999938. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 5350705999938 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mighty Boards

Související produkty