Mytago Lone Wolf: Džungle hrůzy

229 

Mytago Lone Wolf: Džungle hrůzy  Mytago Mytago Lone Wolf: Džungle hrůzy 229 Kč

Popis produktu

Jsi Lone Wolf – poslední Mistr Kai ze Sommerlundu. Slavnostně jsi přísahal, že obnovíš řád Kai v jeho plné slávě a pomstíš své učitele a druhy, kteří zahynuli v boji s odvěkými nepřáteli – Temnými pány z Helgadadu. Abys mohl svůj slib splnit, musíš získat Kámen vědění z Ohrida, chrámu ztraceného v džungli a bažinách Danargu.

Doprovázen rytířem Paidem, kouzelníkem z Dessi, musíš projít Talestrií, která je zmítána válkou. Úspěch výpravy je ovšem ohrožen, neboť Temní páni se brzy dozví o tvé přítomnosti. Dokážeš překonat nástrahy, jež ti kladou do cesty Gnaag, Zegronovy armády a stvůry Agarashe Prokletého? Podlehneš silám zla, nebo budeš schopen se jim ubránit a splnit své poslání? Osmá kniha gamebookové série o posledním rytíři řádu kai – Lone Wolfovi, Osamělém Vlkovi. Kniha obsahuje krom hlavního revidovaného dobrodružství i dobrodružství bonusové.

Další vlastnosti: Typ hry Gamebook. Autor Joe Dever. EAN 978-80-87761-15-1. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry český. Autor Joe Dever. . . . . .

Katalogové číslo: 89348 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mytago

Související produkty