Next Move Games Moesteiro – EN/DE/SP/PT

869 

Next Move Games Moesteiro – EN/DE/SP/PT  Next Move Games Next Move Games Moesteiro – EN/DE/SP/PT 869 Kč

Popis produktu

Na konci XIV. století nechal král D. João I. postavit jednu z nejelegantnějších portugalských staveb.
klášterů, klášter Santa Maria da Vitória. Během výstavby se sem sjelo mnoho prestižních architektů, mistrů řemesel a učňů z celé Evropy, motivovaných finanční odměnou, prestiží a hlavně snahou o získání vědomostí.

V Moesteiru jsou hráči architekty, kteří vedou týmy dělníků a mistrů řemeslníků a soupeří o slávu stát se nejplodnějším a nejvýznamnějším architektem své doby.

Hra se hraje na pět kol. Po umístění všech kostek hráči provedou akce v pořadí akčních polí od I do V. Poté má každý hráč možnost pomoci se stavbou kláštera. Během hry lze získat vítězné body (VP) z destiček krále, z vesnice a při pomoci se stavbou kláštera. Na konci hry se VP získávají za sady různých nepoužitých kamenných a vitrážových destiček a také za jejich umístění na dráze práce. Vítězem se stává hráč s největším počtem VP.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 30-60 minut. Autor Costa, Rôla. EAN 5600240363061. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel portugalský.

Katalogové číslo: 5600240363061 Kategorie: , , ,

Související produkty