Nintendo Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box

529 

Nintendo Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box  Nintendo Nintendo Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box 529 Kč

Popis produktu

Pokémon Hisuian Electrode V Box je speciální dárkový produkt karetní hry Pokémon, který hráčům umožňuje snadno získat silnou kartu travního pokémona Hisuian Electrode V. Krabička obsahuje dvě speciální promo karty (Hisuian Electrode V a Electrode) a obří sběratelskou Jumbo kartu Hisuian Electrode V. Tyto karty jsou jedinečné pro tento produkt a nikde jinde se neobjevily. Součástí balení jsou také 4 další booster balíčky a kód pro online hru. Hisuian Electrode V je karta, která se hodí do všech herních balíčků s trávou a zároveň rozšíří vaši sbírku karet Pokémonů!

Travní pokémon Hisuian Electrode dostane krabičku V! Každý hráč a sběratel si jej může přidat do své sbírky díky kartě Hisuian Electrode V Box. Doplňte svou sbírku o travního pokémona v tomto balení pro karetní hru Pokémon TCG, které obsahuje navíc obří Jumbo kartu pro představení, promo kartu Electrode, čtyři další booster balíčky a speciální kód pro online hraní, který odemyká sílu karet Hisuian Electrode V a Electrode.

Krabice Pokémon Hisuian Electrode V obsahuje:

Foilovou promo kartu Hisuian Electrode V
Foilovou promo kartu Electrode V
Obří Jumbo kartu Hisuian Electrode V
4x přídavný booster pack – 1x meč a štít – Brilliant Stars, 1x meč a štít – Astral Radiance a 2x meč a štít – Lost Origin.
Kód do online hry, který odemkne kartu Hisuian Electrode V a kartu Electrode 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rozšíření. Herní doba 20 minut. EAN 820650851216. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,3.

Katalogové číslo: 820650851216 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nintendo

Související produkty