Orange Nebula Table Golf Association – EN

1 749 

Orange Nebula Table Golf Association – EN  Orange Nebula Orange Nebula Table Golf Association – EN 1749 Kč

Popis produktu

První stolní obratnostní hra, u které máte pocit, že skutečně hrajete golf. Pomocí 25 oboustranných dřevěných terénních destiček si hráči navrhnou a zahrají vlastní hřiště.

Jak hrát:
Hráči hází míčkem (jezdcem) z odpaliště a snaží se vyhnout nebezpečí, aby míček zapadl do jamky. Každé nebezpečí má svou vlastní mechaniku švihání, která nutí hráče používat různé prsty k odpalu. Například rána, která skončí v písečném bunkru, nutí hráče použít palec na nedominantní ruce k odpalu další rány!
Hazardy také snižují vzdálenost, na kterou lze míček odpálit. Z odpaliště nebo fairwaye lze míček odpálit až na 7 políček, ale například z písku může míček urazit maximálně 4 políčka. Tomuto pravidlu říkáme “max fly”.
Všechna pravidla pro jednotlivé typy terénu jsou snadno dostupná na referenční kartě Hazard, která je součástí hry. Zahrnuty jsou nebezpečí v podobě písečných bunkrů, stromů, vody a útesů. K dispozici jsou také dlaždice “rough” a “ridge”, které nejsou nebezpečími, ale mohou změnit další ránu hráče.
Hráči se také musí vypořádat s možností, že jejich ránu ovlivní vítr. Před každou ranou musí hráč hodit kostkou počasí, aby určil rychlost a směr větru. Pokud je vítr přítomen, hráč hodí točítkem, aby určil, jakým směrem vítr fouká. Když se střela zastaví, musí hráč posunout míč o jedno nebo dvě políčka v závislosti na rychlosti a směru větru.

Hra obsahuje vše, co potřebujete k napodobení skutečného golfového kola, ale můžete si ji užít, i když o golfu nic nevíte! Hra obsahuje také 12 karet hráčů Golf Pro, které přidávají jedinečné schopnosti, jež mohou hráči během hry využít.

Hráč s nejnižším skóre vyhrává trofej TGA cup, která je součástí hry. Zaručené hodiny zábavy a nekonečná znovuhratelnost.

Součásti
– 25 oboustranných dřevěných destiček terénu
– 4 minidílky hrací desky
– 1 sborník pravidel
– 1 referenční karta
– 1 točítko
– 1 kostka počasí
– 1 trofej TGA
– 4 golfové hole
– 12 karet hráčů
– 1 výsledková listina
– 1 referenční tabulka nebezpečí

Další vlastnosti: Typ hry sportovní. Herní doba 30-120 minut. Autor John Garcia. EAN 196852709311. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 196852709311 Kategorie: , , ,
Výrobce:Orange Nebula

Související produkty