Osprey Games Village Rails – EN

649 

Osprey Games Village Rails – EN  Osprey Games Osprey Games Village Rails – EN 649 Kč

Popis produktu

Karetní hra pro 2-4 hráče s vlaky, kolejemi a složitými rozhodnutími, kterou navrhla oceňovaná designérská dvojice Brett J. Gilbert a Matthew Dunstan.

Na ospalém anglickém venkově pokračuje život nerušeně jako po staletí. Je na vás, abyste se vydali do všech koutů této země, nesli příslib modernizace, vyhověli podivně specifickým požadavkům místních obyvatel a předznamenali věk páry.

Ve hře Village Rails budete křižovat anglická pole železničními tratěmi, spojovat vesnice dohromady a orientovat se ve složitých a neustále se měnících požadavcích venkovských komunit. Připojujte stanice a zemědělské usedlosti k místní síti a zároveň pečlivě umisťujte železniční návěstidla a vlečky. Splňte náročné požadavky mrzutých místních obyvatel, kteří plánují podivně specifické cesty, a porovnejte jejich požadavky s vašimi omezenými finančními prostředky. V této záludné karetní hře s lokomotivami a místními motivy, při které se staví stoly, je třeba vyvažovat mnohé.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert. EAN 9781472853967. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 9781472853967 Kategorie: , , ,
Výrobce:Osprey Games

Související produkty