Pandasaurus Games The Wolves – EN

1 199 

Pandasaurus Games The Wolves – EN  Pandasaurus Games Pandasaurus Games The Wolves – EN 1199 Kč

Popis produktu

The Wolves je strategická hra pro 2–5 hráčů, ve které budujete smečku. Je to hra o přežití těch nejsilnějších, ve které soutěžíte o vytvoření největší a nejdominantnější smečky tím, že si obsazujete území, verbujete osamělé vlky a lovíte kořist. Dávejte si však pozor, abyste příliš bezohledně neexpandovali do území, kde se daří vašim soupeřům – mohli by odlákat členy vaší smečky.

Vaše volby řídí chytrý mechanismus výběru akcí. Každá akce vyžaduje, abyste otočili destičky terénu odpovídající té, kde chcete akci provést. Tyto oboustranné destičky znamenají, že akce, které provedete v tomto kole, určí, na kterých typech terénu můžete jednat v kole následujícím. Jak budete provádět akce, které rozšíří kontrolu vaší smečky nad jednotlivými oblastmi, budete také vylepšovat atributy své smečky, což vám v průběhu hry umožní provádět agresivnější akce.

V polovině hry probíhají tři bodovací fáze, ve kterých se počítá síla v každém regionu. Na konci hry si hráči sečtou body na základě žetonů vítězných bodů získaných v těchto bodovacích fázích a nejvyššího počtu vítězných bodů odhalených na každé ze šesti stupnic na vaší desce hráče. Hráč s největším počtem vítězných bodů vyhrává!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 61–90 minut. EAN 850029278658. Autoři Ashwin Kamath, Clarence Simpson. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 850029278658 Kategorie: , , ,

Související produkty