Pegasus Spiele Basilica

829 

Pegasus Spiele Basilica  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Basilica 829 Kč

Popis produktu

Basilica je plošinová hra pro dva hráče, která se odehrává ve středověké Florencii a nabízí intenzivní interakci hráčů a snadno naučitelná pravidla.

V této hře se hráči vžívají do rolí soupeřících architektů, kteří dohlížejí na stavbu velkolepé katedrály. V každém tahu umisťují kameny, aby zvětšili katedrálu a vytvořili oblasti jedné barvy, a zároveň umisťují pěšce stavitelů, aby získali výhody a ovládli oblasti. Kromě toho hráči vykonávají příkazy k přesunu nebo odstranění stavitelů, zvyšují schopnosti, blokují prostory nebo bourají dříve postavené části katedrály. Ve hře jsou čtyři barvy destiček. Cílem hráčů je vytvořit co největší oblasti reprezentující jednu barvu a mít v těchto oblastech více pěšáků než soupeř.

Hra Basilica, jejímž autorem je Łukasz M. Pogoda, byla poprvé vydána v roce 2010 a v roce 2012 byla dále rozvinuta rozšířením Festum Fatuorum. Nová edice od Portal Games obsahuje základní hru s přepracovanou herní deskou, prémiovými dřevěnými pěšáky vyrobenými na zakázku s vyobrazením středověkých postav a rozšíření, které hráčům nabízí prémiový plnohodnotný herní zážitek.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Łukasz M. Pogoda. EAN 5902560386813. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 5902560386813 Kategorie: , , ,

Související produkty