Pegasus Spiele Beer & Bread – EN

699 

Pegasus Spiele Beer & Bread – EN  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Beer & Bread – EN 699 Kč

Popis produktu

Ve hře Beer & Bread proti sobě soutěží dva lidé v přátelském soupeření. Jako představitelé malé vesnice soutěží po dobu šesti let o výrobu nejchutnějšího piva a pečení nejlepšího chleba. Hráči se dělí o pole a zdroje, ale o vítězství a porážce rozhodují jejich vlastní činy. Zvítězí pouze ten, kdo vytvoří rovnováhu mezi pivem a chlebem, protože se boduje pouze méně lukrativní surovina.

Hra Beer & Bread probíhá v šesti kolech, která představují šest let – ty se střídají s úrodnými a suchými. V každém roce se nejprve osejí pole značkami surovin a poté se rozdají karty. V akční fázi se pak střídavě hrají karty. Každá karta má tři části: Sklizeň a skladování, Produkce a prodej a Vylepšování a čištění. V jednu chvíli však lze použít pouze jednu z akcí. Hráči si proto musí dobře rozmyslet, kterou akci chtějí použít příště. Úrodné roky jsou obzvláště náročné, protože v těchto letech se ruce s kartami po každém tahu vyměňují.

Beer & Bread je prvním dílem série Deep Print Games “Pro 2” přesně pro dva hráče.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-45 minut. Autor Scott Almes. EAN 4250231734991. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 4250231734991 Kategorie: , , ,

Související produkty