Pegasus Spiele Deadly Dinner – Killing Woodstock

789 

Pegasus Spiele Deadly Dinner – Killing Woodstock  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Deadly Dinner – Killing Woodstock 789 Kč

Popis produktu

San Francisco, 1970: Tichou komunitu, rockovou kapelu a drsný motorkářský klub spojuje láska k hudbě a drogám, které rozšiřují mysl. Společně chtějí obnovit legendární festival Woodstock. Když je však guru komuny zavražděn, je s láskou, mírem a štěstím konec.

Hostitel pozve své hosty na společnou večeři, kde každý převezme roli podezřelého z vraždy. Vraždu spáchal jeden z hostů, ale všichni mají tajemství, která by si raději nechali pro sebe. Během tří kol se snaží přijít na kloub tajemstvím ostatních hráčů, aniž by se sami stali podezřelými. Společným cílem je vyřešit případ vraždy – nebo se dostat pryč s krvavým činem.

Hra Deadly Dinner se skládá ze tří kol, ve kterých každý hráč získá nové tajné informace o zločinu. Hráči musí své informace a indicie probrat ve skupině, aby na konci identifikovali pachatele. V rámci přípravy by měl každý hráč několik dní před hrou obdržet počáteční informace o své postavě.

Další vlastnosti: Typ hry Detektivní, Párty, Deduktivní. Herní doba 180–240 minut. Autor Lukas Setzke, Martin Student, Verena Wiechens. EAN 4250231730504. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 7. 6. Maximální počet hráčů 10. 7. Herní doba (minut) 181+.

Katalogové číslo: 4250231730504 Kategorie: , , ,

Související produkty