Pegasus Spiele Dorfromantik DE

799 

Pegasus Spiele Dorfromantik DE  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Dorfromantik DE 799 Kč

Popis produktu

Šumící řeky, šumící lesy, pšeničná pole kymácející se ve větru a tu a tam roztomilá vesnička – to je Dorfromantik! Videohra od malého vývojářského studia Toukana Interactive nadchla herní komunitu už v březnu 2021 v Early Access a získala už nejrůznější prestižní ocenění. Nyní Michael Palm a Lukas Zach přetvářejí oblíbenou budovatelskou strategii a logickou hru v rodinnou hru pro malé i velké s názvem Dorfromantik – Das Brettspiel.

Ve hře Dorfromantik – Das Brettspiel až šest hráčů společně pokládá šestiúhelníkové destičky, aby vytvořili krásnou krajinu a snažili se plnit příkazy obyvatelstva, a zároveň pokládají co nejdelší trať a co nejdelší řeku, ale také berou v úvahu vlajky, které poskytují body v uzavřených oblastech. Čím lépe se to hráčům podaří, tím více bodů mohou na konci získat. V průběhu znovuhratelné kampaně lze získané body použít k odemknutí nových destiček, které jsou ukryty v původně zamčených políčkách. Ty představují pro hráče nové, dodatečné úkoly a umožňují zvyšovat vysoké skóre stále výš a výš.

 

Jedná se o německou verzi hry. Hra samotná je jazykově nezávislá.

Další vlastnosti: Typ hry strategická, budovatelská, rodinná. Herní doba 30-60 minut. Autor Michael Palm, Lukas Zach. EAN 4250231731877. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 4250231731877 Kategorie: , , ,

Související produkty