Pegasus Spiele Dorfromantik: The Board Game

819 

Pegasus Spiele Dorfromantik: The Board Game  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Dorfromantik: The Board Game 819 Kč

Popis produktu

Šumící řeky, šumící lesy, pšeničná pole kymácející se ve větru a tu a tam roztomilá vesnička – to je Dorfromantik! Videohra od malého vývojářského studia Toukana Interactive nadchla herní komunitu už v březnu 2021 v Early Access a získala už nejrůznější prestižní ocenění. Nyní Michael Palm a Lukas Zach přetvářejí oblíbenou budovatelskou strategii a logickou hru v rodinnou hru pro malé i velké s Dorfromantik: The Board Game.

Ve hře Dorfromantik: The Board Game až šest hráčů společně pokládá šestiúhelníkové destičky, aby vytvořili krásnou krajinu a snažili se plnit příkazy obyvatelstva, a zároveň pokládají co nejdelší trať a co nejdelší řeku, ale také berou v úvahu vlajky, které poskytují body v uzavřených oblastech. Čím lépe se to hráčům podaří, tím více bodů mohou na konci získat. V průběhu opakovaně hratelné kampaně lze získané body použít k odemknutí nových destiček, které jsou ukryty v původně uzamčených políčkách. Ty představují pro hráče nové, dodatečné úkoly a umožňují zvyšovat vysoké skóre stále výš a výš.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Strategická. Herní doba 30–60 minut. Autor Michael Palm, Lukas Zach. EAN 4250231735486. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8.

Katalogové číslo: 4250231735486 Kategorie: , , ,

Související produkty