Pegasus Spiele KuZOOkA

619 

Pegasus Spiele KuZOOkA  Pegasus Spiele Pegasus Spiele KuZOOkA 619 Kč

Popis produktu

Být zvířetem v zoo není snadné! Výběhy jsou pro jejich potřeby příliš malé, každodenní rutina je nudná a návštěvníci jsou naprosto nepříjemní a často odhazují odpadky do výběhů. Po nešťastném incidentu plánuje zoo za pouhých osm dní přemístit některá zvířata do ještě menšího partnerského parku. To je poslední kapka! Zvířata se rozhodnou dát se na útěk a během následujících sedmi dnů chtějí ze zoo utéct. Nyní však vyvstává otázka, jak na to. V hlavě se jim rodí několik nápadů a všechen ten odpad se nakonec stane užitečným, pokud ho zvířata dokáží nashromáždit dostatek. Naneštěstí ošetřovatelé v zoo každé ráno odpadky uklízejí. A pak je tu ještě větší problém: Jak přimět ostatní zvířata, aby to pochopila? Opice vzrušeně křičí, slon hlasitě troubí. Ale co vlastně říkají? Které předměty se jim podařilo nasbírat? Který únikový plán je nejslibnější? Musí najít způsob, jak se domluvit, protože je čas opustit zoo!

Ve hře KuZOOka hráči začínají každé kolo tím, že obdrží novou sadu karet předmětů, které si navzájem nesmí ukázat. Místo toho se snaží dát ostatním najevo, které karty mají a který únikový plán chtějí použít, a to tak, že na herní plán chytře umístí svou značku. Na něm jsou zobrazeny barvy jednotlivých předmětů a také čísla od nejnižšího po nejvyšší. Ve svém tahu musí hráč buď navrhnout nový plán tím, že posune svou značku zvířete na políčko dál na cestě než předchozí hráč, nebo ukončit stávající pokus o útěk. V pozdějším případě všichni hráči odhalí své předměty, a pokud barva a počet dostupných předmětů odpovídají aktuálnímu návrhu plánu útěku, je pokus úspěšný. Zvířata získávají za každý pokus zkušenosti, které jim v následujících kolech dávají více karet. Pouze pokud se jim podaří nashromáždit dostatek předmětů a úspěšně komunikovat, budou moci zoo opustit nadobro. Každé zvíře má také zvláštní schopnost, kterou může použít jednou denně.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 30-45 minut. Autor Leo Colovini. EAN 4250231729867. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 4250231729867 Kategorie: , , ,

Související produkty