Quined Games Animalia: Preventing Extinction – EN

229 

Quined Games Animalia: Preventing Extinction – EN  Quined Games Quined Games Animalia: Preventing Extinction – EN 229 Kč

Popis produktu

Jste tým výzkumníků pracujících pro Institut pro ochranu divoké přírody (IWC) a jste připraveni vydat se na konec světa, abyste zastavili vymírání různých druhů. Jako zástupci IWC se vydáváte na mise, jejichž cílem je výzkum a ochrana ohrožených živočichů. Každá mise se točí kolem konkrétního zvířete, včetně sběru dat o příbuzných zvířatech, abyste lépe pochopili chování, životní prostředí a další důležité vlastnosti zkoumaného zvířete.

Animalia: V této kooperativní karetní hře se jménem IWC pokusíte provést výzkum ohrožených zvířat. Při tom budete také získávat finanční prostředky, které IWC může použít na ochranu zvířat a vytváření celosvětového povědomí o jejich osudu. Těchto cílů lze dosáhnout pouze tehdy, pokud budete dobře komunikovat a spolupracovat jako tým.

Každé kolo se skládá ze série 8 tahů pro každého hráče, kterým se říká triky. První karta zvířete zahraná v triku určuje barvu tohoto triku. Ostatní hráči musí následovat jeho příkladu a zahrát kartu zvířete stejné barvy, pokud je to možné. Kdo zahraje kartu s nejvyšší hodnotou v barvě triku, vyhrává tento trik. Tento hráč přesune karty triku na svou osobní hromádku triků, kterou má položenou lícem dolů vedle sebe. Když jsou všechny triky odehrány, musí každý hráč s jednou nebo více kartami misí splnit svou misi (mise) tím, že sebere (na svou hromádku triků) všechny karty zvířat uvedené na své kartě (kartách) misí. Pokud se nepodaří splnit ani jednu z misí, hráči okamžitě prohrávají hru. Pokud však všechny karty misí hráčů byly úspěšně splněny, jsou tyto karty misí odloženy stranou a hráči pokračují v dalším kole.

Animalia: V režimu kampaně je k dispozici také režim Preventing Extinction (Zabránění vyhynutí). Kampaňovou hru lze hrát v režimu pro jednoho, dva a tři hráče. Pro nastavení si vyberte, kolik a které kontinenty budete hrát v řadě. Všechny získané peníze budou pokračovat na další kontinent. Pokud v jakémkoli okamžiku kampaně selžete, nepodařilo se vám kampaň dokončit.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 30 minut. Autor Gerben Ernst, Michiel Justin Elliott Hendriks. EAN 8720387261000. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 3. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 8720387261000 Kategorie: , , ,
Výrobce:Quined Games

Související produkty