Ravensburger Minecraft: Farmer’s Market CZ

449 

Ravensburger Minecraft: Farmer’s Market CZ  Ravensburger Ravensburger Minecraft: Farmer’s Market CZ 449 Kč

Popis produktu

Minecraft: Rozšíření Farmer’s Market přidává do základní hry nový prvek, jak vyhrát – pěstování zeleniny!

Destičky zeleninových políček se zamíchají mezi destičky budov a příšer. Na začátku hry se položí ke všemu ostatnímu. Pokud hráč postaví zeleninový záhonek, může na něm pěstovat zeleninu v podobě malých dřevěných kostiček – a jakmile má dostatek zeleniny, může si od vesničanů na trhu koupit unikátní předměty s mocnými schopnostmi, jako je například pracovní stůl, který dokáže proměnit jakýkoli kámen ve smaragd. S důlním vozíkem s truhlou si můžete vzít vždy tři bloky místo dvou. Maják umožňuje hráči tři akce v každém tahu místo dvou a čarovný stůl dává na konci hry dvacet zkušenostních bodů.

Předměty se odhalují na trhu na začátku hry a také po prvním a druhém bodování s tím, že platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele – takže pěstujte plodiny rychle, abyste je co nejlépe využili!

Vysvětlení pravidel (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 30-60 minut. Autor Ulrich Blum. EAN 4005556269907. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 4. Jazyk pravidel maďarský. 4. Jazyk pravidel polský. 4. Jazyk pravidel ruský.

Katalogové číslo: 4005556269907 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty