Ravensburger Minecraft: Portal Dash CZ

1 029 

Ravensburger Minecraft: Portal Dash CZ  Ravensburger Ravensburger Minecraft: Portal Dash CZ 1029 Kč

Popis produktu

V kooperativní dobrodružné hře Minecraft: Portal Dash se hráči snaží uniknout z ohnivého podsvětí Minecraftu, Netheru. Sprintujete drsnou krajinou plnou magmatu a lávy a musíte se prosadit proti nebezpečným příšerám. Pouze pokud hráči včas dokončí portál a porazí jeho monstrózní strážce, mohou společně přežít dobrodružství.

Ve svém tahu hráči používají své vybavení k provedení dvou akcí. Pomocí krumpáčů sbírají cenné bloky, pomocí bot se pohybují po herní desce a pomocí mečů a luků se brání proti příšerám. V průběhu hry sbírají stále silnější vybavení a vybavují se na náročné dobrodružství. Aby hráči společně vyhráli, musí projít drsnou krajinou map Netheru a porazit šéfa nestvůry, který na ně čeká na konci hry. Na cestě je důležité posbírat chybějící portálové kameny, k čemuž je zapotřebí velké množství bloků. Hráči prohrají, pokud se s jejich dodáním opozdí nebo pokud jim dojdou zásoby bloků. Pokud body života hráče klesnou na nulu, tým také prohrál.

Recenze (AJ):


Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Kooperativní. Herní doba 30–60 minut. Autoři Ulrich Blum. EAN 4005556274369. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2.

Katalogové číslo: 4005556274369 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ravensburger

Související produkty