RC Games Tour de France: Board Game

1 690 

RC Games Tour de France: Board Game  RC Games RC Games Tour de France: Board Game 1690 Kč

Popis produktu

S Tour de France Board Game se vám otevírá jedinečná šance prožít jednu z nejsledovanějších světových sportovních událostí roku na vlastní kůži. Vyberte si svůj tým a veďte ho za vítězstvím. Budete potřebovat nejen štěstí, ale hlavně nejlepší strategii. Okuste všechny krásy i nástrahy cyklistiky na rovinách, v kopcích i ve sjezdech. Poznejte, jak se válčí s větrem, jak se nastupuje soupeřům v nejbrutálnějším stoupání, jak se jezdí v háku. Naučte se chránit lídra, držet se na špici, získávat body na prémiích, spolupracovat se soupeři, odříznout konkurenty, riskovat. Promýšlejte každý tah a taktizujte. Reálné časy i kompletní výsledky za vás spočítá aplikace, která je součástí hry.

Základní vydání hry obsahuje čtyři herní plány reprezentující čtyři etapy letošního 109. ročníku Le Tour. Každý rok přibydou další samostatně prodejné herní desky podle toho, kudy etapy nového ročníku povedou. Herní pole zaujmou netradičním šestiúhelníkovým tvarem, který umožňuje pohyb figurkami více směry, na základě hodu kostkami různých vlastností (schopností). Cesta za žlutým trikotem proto rozhodně nestojí jen na štěstí, ale také na vhodně zvolené strategii. V boji o vítězství je třeba každý tah promyslet, taktizovat pro dobro týmu, i jeho lídra. Hra reálně simuluje cyklistický závod a věrně odráží dění v pelotonu. Hráči poznají, jak cyklisté válčí s větrem, jak nastupují soupeřům v nejtěžších stoupáních, jaké je kouzlo jízdy „v háku“.

Pravidla jsou uzpůsobená tomu, aby poskytla všem věkovým kategoriím co nejzábavnější prožitek. Je určena pro 2 – 6 hráčů, kteří si mohou vybrat, jak početný tým sestaví, zda pojedou jedinou etapu či celou Tour. Unikátní je také kombinací klasické deskovky s vlastní mobilní aplikací, která za hráče počítá průběžné i konečné výsledky, čímž celou hru zjednodušuje a zrychluje. Kdo ji však nechce používat, nemusí.

 

Videonávod:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba . EAN 0725765876706. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 4. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel francouzský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6.

Katalogové číslo: 0725765876706 Kategorie: , , ,
Výrobce:RC Games

Související produkty