Red Raven Games Knight Fall

1 199 

Red Raven Games Knight Fall  Red Raven Games Red Raven Games Knight Fall 1199 Kč

Popis produktu

V opatství Thornmar střeží starobylý řád svatých rytířů zapečetěný portál do podsvětí. Rytíři musí chránit starší – prastaré mudrce, kteří pečeť udržují. Po desetiletích míru pečeť zeslábla a z trhliny se vynořují démoni. Démoni se snaží probít přes statečné rytíře a zabít dostatek starších, aby pečeť do rána zcela rozbili. Pouze tito stateční rytíři, obdaření mocí bohů, mají šanci ochránit starší a zabránit armádě nestvůr, aby zaplavila svět.

Knight Fall je asymetrická týmová hra pro jednoho až šest hráčů. Jeden tým ovládá rytíře, kteří musí chránit starší a odolávat démonům až do svítání. Druhý tým ovládá démony, kteří se snaží prolomit pečeť do podsvětí ještě před svítáním.

Během hry si vyberete jedinečného rytíře nebo démona, z nichž každý má různé speciální schopnosti – například Plamenný rytíř dokáže obklopit své nepřátele ohněm nebo Drtič kostí dokáže vyvolat kostlivce. Karty, které zahrajete z ruky k provedení akcí, lze každou z nich použít různými způsoby a sada unikátních destiček lokací vám umožní vytvořit klášter s jiným uspořádáním v každé hře.

Hra Knight Fall obsahuje také režim kampaně pro jednoho až dva hráče. V tomto režimu si při prozkoumávání mapy strašidelného údolí čtete příběhy a během cesty si zakreslujete cestu.

Putujte přes rozpadající se kostely, zlověstný les a temnou horu, abyste zastavili démony před závěrečnou bitvou v opatství Thornmar. Musíte udělat vše pro to, abyste udrželi své rytíře naživu; smrt každého rytíře znamená o jednoho hrdinu méně, který bude bojovat proti útočícím démonům v závěrečné bitvě!

Rozbalení hry (AJ):

Recenze hry (AJ):

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 45–60 minut. Autor T. Alex Davis, Ryan Laukat. EAN 051497307806. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.

Katalogové číslo: 051497307806 Kategorie: , , ,

Související produkty