REXhry Duna: Impérium – Nesmrtelnost + promo

859 

REXhry Duna: Impérium – Nesmrtelnost + promo  REXhry REXhry Duna: Impérium – Nesmrtelnost + promo 859 Kč

Popis produktu

Duna: Impérium – Nesmrtelnost je v pořadí druhé rozšíření pro skvělou deskovou hru z prostředí legendární série Duna s názvem Duna: Impérium. Do hry přináši genetické manipulátory z Bene Tleilax a spolu s nimi i nové mechanismy. Budete moci implantovat karty, tedy hrát dvě karty spolu, či rozvíjet vědu Bene Tleilax.

Zatímco velké rody vedou války, Bene Tleilax mají vlastní cíle a prodávají genetické manipulace. Najmete si tvarového tanečníka jako dokonalého špióna? Nebo si koupíte technologii na opravu poškozených tkání? Nebo se nebudete štítit používat “obnovené” mrtvé známé jako gholové?

Nesmrtelnost přidává do hry Duna: Impérium několik nových prvků. Můžete dělat nekalé obchody s Tleilaxu a sbírat genetické vzorky. Budete odhalovat nové horizonty genetickým výzkumem. Budete používat genetické immplantáty, které výrazně posílí vaše agenty.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 60 – 120 minut. Autor Paul Dennen. EAN 751784417521. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 751784417521 Kategorie: , , ,
Výrobce:REXhry

Související produkty