REXhry Komiks,v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a poděs – Velký útěk

349 

REXhry Komiks,v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a poděs – Velký útěk  REXhry REXhry Komiks,v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a poděs – Velký útěk 349 Kč

Popis produktu

Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! Káťa a Poděs obrací na hlavu klasickou pohádku o princezně zavřené ve věži a dává dětem možnost vzít vyprávění příběhu do vlastních rukou. Proč taky čekat na záchranu – moderní princezna nepotřebuje chrabrého prince, ale vystačí si sama s kocourem Poděsem!

Dobrodružný komiks Káťa a Poděs spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzoru populárních „gamebooků“ se čtenáři rozhodují, kterou cestou se v příběhu dají, řeší rozličné hádanky, hrají hry a sbírají předměty, které jim v jejich snažení pomohou.

Prožijte se svými dětmi dobrodružství, ve kterém se budou moci rozhodovat sami, a kde vy budete pouze jejich průvodcem. Díky rozvětvenému příběhu a různým cestám k dokončení vyprávění můžete stejný komiks projít mnohokrát a pokaždé najdete něco nového!

Pokud vás příběh Káti a Poděse bavil, podívejte se i na další komiksy ze stejné série: Koťata a draci – Pčíkra vypráví o mladém princi Mourkovi a strašlivém draku sužujícím království, zatímco Pan Klapík – Listonoš dobrodruh vás zavede na listonošská dobrodružství při doručování důležitých zásilek.

Hledáte-li něco pro trochu větší hrdiny, zkuste třeba gamebookový komiks Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři: První dobrodružství.

Další vlastnosti: Typ hry Gamebook. Herní doba neuvedena. Autor Jarvín, oTTami. EAN 9788090802544. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 7. Herní doba (minut) neuvedena. . . .

Katalogové číslo: 9788090802544 Kategorie: , , ,
Výrobce:REXhry

Související produkty